Чернігівська земля є багатою на корисні копалини та значні залежі торфу. Саме це надихнуло нас на створення унікального продукту "Гумікс" (гумат калію).

Багато років наші кваліфіковані фіхівці проводили безліч дослідів з відібраними пробами торфу та вивчали іх склад для створення надсучасного органічного добрива, яке є унікальним і екологічно безпечним.

3 2008 року Гумікс проходив випробування в Херсонській та Миколаївській областях і показав результати надбавки та збільшення врожайності на рівні 20%. Також випробування проводились в Кримському ботанічному саду, де результати та ефективність були дуже високими.

На ринку Європи ми працюємо з 2008 року і маємо європейський сертифікат якості, де наш органічний еко продукт користується великою популярністю.

На даному етапі часу ситуація в нашій країні надскладна і ми вирішили активно виходити на український ринок, для того щоб підняти економіку саме нашої держави і допомогти вітчизняним виробникам, бо у зв'язку з відсутністю добрив і їх надвисокою ціною стає дуже важко виростити якісну і екологічну продукцію.

Ми отримали всі сертифікати якості України і виходимо офіційно на український ринок.

Наше біо добриво є високоякісним, сучасним еко продуктом, який виготовляється на основі торфу та його мікроорганізмів. Гумікс містить весь комплекс мікро та макроелементів, покращує родючість та мікрофлору грунту, знижує нітрати, забезпечує рослини всіма поживними речовинами та мікроелементами, нормалізує кислотність грунту, завдяки чому він стає пухким та підвищується вологоємність під час посухи.