ЗАМОВЛЕННЯ ТОВАРУ

 • Прийом замовлень через сайт: 24 години на добу, 7 днів на тиждень . 
 • Час роботи, прийом та обробка замовлень за телефоном: з 9.00 до 17.00, з понеділка до суботи.
   

ДОСТАВКА ТОВАРУ

Ми відправляємо товар по Україні до будь-якого міста та населеного пункту області. Доставку товару ви можете оформити через транспортну компанію.

Варіанти доставки:

 • Відправлення службою "НОВА ПОШТА"
 • Відправлення службою "УКРПОШТА"
 • Відправлення службою "ДЕЛІВЕРІ"
 • Самовивіз

Звертаємо увагу покупців про необхідність своєчасно забирати свою посилку з "Нової Пошти" та інших транспортних компаній не пізніше 5 (п'яти) днів з моменту її прибуття, оскільки після закінчення цього терміну здійснюється автоповернення посилки відправнику. При цьому всі витрати на автоповернення посилки зі складу транспортної компанії та її повторне відправлення повністю несе покупець. Інтернет-магазин не несе відповідальності за несвоєчасне отримання посилки покупцем зі складу транспортної компанії, а також за додаткові витрати покупця у зв'язку з цим.


ОПЛАТА ТОВАРУ

Доступні варіанти оплати:

 1. Готівкою.

  При оформленні покупки виберіть варіант "Оплата готівкою" і ви зможете оплатити товар при його отриманні безпосередньо в точці видачі товару.
   
 2. Наложеним платежем.

  При оформленні покупки виберіть "Наложений платіж" і оплатіть товар після його отримання у відділенні поштового оператора. Попередньо ви можете оглянути товар.
   
 3. Перерахунок на карту банку.

  При оформленні товару виберіть варіант оплати "Перерахунок на карту банку", після чого менеджер вам зателефонує, узгодить всі питання і надасть номер банківської картки для оплати товару.
   
 4. Онлайн-оплата банківською карткою (LiqPay)

  При формленні товару виберіть "Онлайн-оплата банківською карткою" та сплатіть за товари будь-якою карткою онлайн. Для цого, на сторінці оплати, вам потрібно ввесті наступні дані:

  1. Номер вашої картки
  2. Термін дії картки
  3. CVV/CVC код